Ana Sayfa Teknoloji 19 Mayıs 2018 33 Görüntüleme

İstanbul Andolu Avrupa Yakasi Kamera Servisi

İstanbul Andolu Avrupa Yakasi Kamera Servisi

Ev, işyeri, çiftlik, park ve bahçe gibi daha aklınıza gelebilecek her türlü yere uygun olan ev kamera sistemleri bir hayli çeşitlidir. Genel olarak 3’e ayrılan kamera sistemlerinin yanı sıra birçok kamera modeli de bulunmaktadır. Dolayısıyla pek fazla kombinasyon yapabilmek mümkündür. İşte bu sebeple işin uzmanı olan personellerimiz ve firmamızı tercih ederek sizler de en iyi tercihlerin neler olduğunu kolaylıkla belirleyebilirsiniz.
Analog ve IP Kameralar
Genel olarak kameraları analog ve IP kameralar olarak ikiye ayırabiliriz. Analog kameralar genel itibariyle kablolu olup dijital video kayıt cihazına sahiptirler. Elde edilen görüntüler bu cihaza aktarılarak kaydedilmekte ve daha sonradan da izlenebilmektedir. Yüksek görüntü kalitesi elde edebilmek de mümkündür.
IP Kameralar ise çok daha geniş alanlara kablosuz bir şekilde yerleştirilebilen kamera türüdür. Bu kamera modelinde kameralar kayıt cihazlarına internet aracılığıyla bağlanmaktadır. Böylelikle anlık olarak görüntü aktarımı mümkün olmaktadır. Üstelik herhangi bir gecikme veyahut da donma yaşanmamaktadır. Üst düzey kalitede görüntüler sunan bu kamera sistemi geniş açık alanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Kablosuz bir şekilde yerleştiriliyor olması da bu tercihin en önemli nedenleri arasındadır.
Kamera Çeşitleri
Yukarıda ifade ettiğimiz analog ve IP kameralar bir nevi kamera sistemi olarak düşünülebilir.  güvenlik sistemleri kamera Bunun yanı sıra her bir sistemde kullanılabilen çeşitli kamera modelleri bulunmaktadır. Bu modellere de kısa bir şekilde değinmek isteriz.
Bu kamera modellerinin başında dome kameralar gelmektedir. Plastik bir kaplama içerisinde hareket edebilen bir sisteme sahip olan bu kameralar genellikle kapalı alanlarda tercih edilmektedir. Kameranın dış kısmında bir korumanın olması olası bir saldırıya karşı daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Bir diğer kamera modeli ise kutu kameralardır. Bu kameralar da hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Görmeye alışık olduğumuz bir kamera tipidir ve lensi değiştirilebilmektedir. Bu özelliği sayesinde kısa ve uzun mesafe görüntü alımı son derece olay olmaktadır.
Bir diğer kamera modeli de kızılötesi kameralardır. Özellikle gece ya da karanlık olan ortamlarda en net görüntüler bu kameralar sayesinde alınabilmektedir. Ayrıca yağmur ve toz gibi dışarıdan gelecek etkilere karşı da dayanıklı olması bu kamera modelinin tercih edilmesinin en büyük nedenleri arasındadır.
Hareket Sensörü
güvenlik Kamera sistemleri birbirinden farklı gelişmiş özellikleri sayesinde kullanıcılarına büyük imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlardan birisi de harekete karşı duyarlı olmalarıdır. 7/24 kamera sistemi takip etmek istemeyenler için hareket sensörüne sahip kameralar son derece önemlidir. Bu sayede herhangi bir hareket tespit edilmesi halinde kamera sahibine anında bildirim gidecektir. Böylelikle olası bir tehlikenin çok kısa süre içerisinde tespit edilmesi ve gerekli önlemlerin alınması mümkün olacaktır.
Ücretsiz Keşif Hizmeti
Sizler de firmamızı tercih ederek ücretsiz keşif hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Bu sayede hangi kamera modellerinin kullanılması gerektiğinden kaç tane kamera kullanılacağına kadar tüm soru işaretlerinizi giderebilirsiniz. Ayrıca ne kadar masraf yapacağınız da personellerimizin incelemeleri neticesinde netlik kazanacaktır.
Bu sektörde yıllardır büyük bir özveri ve başarı ile hizmet veren firmamızı tercih ederek sizler de risksiz bir şekilde kamera sistemlerine sahip olabilirsiniz. Böylelikle uzun vadeli bir yatırımı en uygun fiyatla gerçekleştirmiş olacak ve ilerleyen süreç içerisinde de bu ücretleri telafi etme imkanını yakalayabileceksiniz.
En modern kamera sistemleri için sizler de sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Personellerimiz taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirecek ve bu sayede en modern kameralar sahip olmanızı sağlayacaklardır.

Tema Tasarım | Osgaka.com
kamera sistemi guvenlik sistemi hirsiz alarm sistemi bakici kamera sistemi apartman kamera sistemi guvenlik kamera sistemi