Ana Sayfa Gündem 10.08.2018 14 Görüntüleme

Türk Polis Memuru İçin Endişeli Bekleyiş Sürüyor

ABD’de Iraklı bir mülteci tarafından vurulan Türk polis Cem Düzel için hastane önünde bekleyiş sürüyor. Hastane önünde yüzlerce kişi günlerdir dua ediyor.

ABD'de Iraklı bir mülteci tarafından vurulan Türk polis Cem Düzel için hastane önünde bekleyiş sürüyor. Hastane önünde toplanan yüzlerde kişi, günlerdir dua ediyor.

DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR, YÜZLERCE KİŞİ DUA EDİYOR

Colorado Springs'te görev yaparken Iraklı 31 yaşındaki mülteci Karrar Al Khammasi tarafından silahla vurularak yaralanan Türk polis memuru Cem Düzel'in durumu ciddiyetini koruyor. Cem Düzel'in yoğun bakımda bulunduğu UCHealth Hastanesi önünde ise yüzlerce kişi onun sağlığına kavuşması için dua ediyor.

YARDIM HESABI AÇILDI

Colorado Springs Polis Departmanı'ndan yapılan yazılı açıklamada ise, 'Cem'in ailesi, duaların ve desteğin ailenin pozitif ve güçlü kalmasını sağladığının tüm toplum ve departmanımız tarafından bilinmesini istiyor' ifadeleri yer aldı. Açıklamada Düzel'in durumunun ciddiyetini koruduğu ancak şu anda stabil olduğu da yer aldı. Düzel ve ailesi için Colorado Springs Polis Koruma Derneği tarafından bir yardım hesabı da açıldı.

 

DURUŞMA ERTELENDİ

Düzel'i yaralayan Karrar Al Khammasi ise kefaletsiz olarak tutuklu bulunuyor. Salı günkü duruşmasına çıkmayan Khammasi'nin ilk duruşması Perşembe gününe ertelendi.

Tema Tasarım | Osgaka.com
Gazete Oku|Sadece Günlük Gazeteler ve Son Dakika Gazete Oku sitesidir.