Ana Sayfa Yaşam 26 Temmuz 2018 22 Görüntüleme

Yozgat Hamile Kadını Taşıyan Ambulans Otomobil ve Minibüse Çarptı 3 Yaralı Hd

Yozgat'ta hamile bir kadını hastaneye götüren ambulans önce kavşakta bekleyen bir otomobile sonra minibüse çarptı. Kazada minibüste bulunan 3 kişi yaralanırken hamile kadının durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Çekerek ilçesinden Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine hamile bir kadını götürmekte olan ambulans, Esentepe mevkii Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü kavşağında bekleyen, Adem Yücesoy'un kullandığı, BL 694 CO plakalı otomobile çarptı. Hızını alamayan ambulans daha sonra kavşakta bekleyen Cemal Durak yönetimindeki 38 YD 212 plakalı minibüse çarparak durabildi. Kazada, minibüste bulunan, Burcu Durak, Fatma Nur Durak ve Alev Durak yaralandı. Yaralılar ve ambulansta bulunan hamile kadın başka bir ambulansla Yozgat Şehir Hastanesine kaldırıldı.  guvenlik sistemi Ambulansta bulunan hamile kadın kazayı yara almadan atlattı.

Öte yandan ambulansın otomobile çarptıktan sonra kontrolden çıkma anı ve minibüse çapmasıan be an güvenlik kamerasına yansıdı.

Tema Tasarım | Osgaka.com
kamera sistemi guvenlik sistemi hirsiz alarm sistemi bakici kamera sistemi apartman kamera sistemi guvenlik kamera sistemi