Son Dakika Haberler

Galatasaray’dan basketbolda büyük hamle

Galatasaray Kulübü, "Basketbol AŞ" kurarak yönetimini ana sponsor olan NEF'in yönetim kurulu başkanı Erden Timur'a verdi.

Okunma : 1 views Yorum Yap

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, “Basketbol AŞ kuruluyor bina guvenlik sistemi ve Erden Timur yönetiminde Erkek Basketbol Takımı’mız, Yenilmez Armada günlerine kavuşacak.” denildi.

Galatasaray camiasına bir söz verdiklerinin kaydedildiği açıklamada, “Şimdi bu sözü tutma zamanı. Yenilmez Armada artık NEF sponsorluğunda yeni başarılar için sahaya çıkacak ve çok şey başaracak. Basketbol ana sponsorumuz NEF.” ifadeleri kullanıldı.

YILDIRIM’DAN ALİ KOÇ’A AYNI ÖNERİ

Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım da mevcut başkan Koç’a aynı öneride bulunmuş, Basketbol AŞ kurulması durumunda göreve talip olduğunu belirtmişti.

Yıldırım, “Benim teklifim şu; Sayın Ali Koç, basketbol takımını bina guvenlik sistemi şirket haline getiriyorum, de. Ben de o şirketi almaya talibim. Obradovic’i de getiriyorum hemen arkasından. Bizde para çok. Her sene Final Four oynarız.” sözleriyle basketbol şubesinin ayrı bir şirket haline getirilmesi önerisinde bulunmuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)